LAJMI I FUNDIT: Publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes mes Kosovës dhe Norvegjisë

Kombëtarja e Kosovës dhe ajo e Norvegjisë do të ballafaqohen sonte në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Botëror në konkurrencën e femrave “Australi&Zelandë e Re 2023”, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Ndeshja mes kosovareve dhe norvegjezeve nisë nga ora 19:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë. Tashmë gjithçka është gati për këtë ballafaqim dhe të dy kombëtaret i kanë publikuar…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker