Liverpooli dhe Manchester City kalojnë lehtësisht në çerekfinale te Carabao Cup

Skuadra e Liverpoolit dhe ajo e Manchester Cityt kanë kaluar lehtësisht në çerekfinale te Carabao Cup, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. ‘The Reds’ e kanë mposhtur në udhëtim Norwich Cityn me rezultat 0-3, kurse Manchester City ka fituar para publikut te vet ndaj Wycombes me shifrat 6-1. Në takimin e zhvilluar në stadiumin ‘Carrow Road’, golat për ekipin e drejtuar nga Jurgen Klopp i realizuan Takumi…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker