Formacionet zyrtare: Norwich City – Liverpool, ky është vendimi për Milot Rashicën

Norwich City dhe Liverpooli takohen sonte në kuadër të Carabau Cup, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Kjo ndeshje nisë nga ora 20:45 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Carrow Road’. Tashmë gjithçka është gati për këtë duel dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare. Sulmuesi i kombëtares së Kosovës, Milot Rashica, ndodhet në bankë rezervë për Norwichin. Në anën tjetër Jurgen Klopp ka hyrë në…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker