Liverpooli kalon në avantazh ndaj Norwich Cityt, ja kush ka shënuar

Norwich City dhe Liverpooli po luajnë aktualisht në kuadër të Carabao Cup, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Carrow Road’, skuadra e Liverpoolit ka kaluar në avantazh në minutën e 4’. Golin për ‘The Reds’ e ka realizuar sulmuesi japonez, Takumi Minamino./ Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker