“Masakrohet” Trepça, zyrtarit të klubit i ndalohet përjetësisht aktiviteti

FBK ka qenë e pamëshirshme për KB Trepçën pas incidentit në ndeshjen e Superligës ndaj Prizreni 16. Ndeshja në “Minatori” nuk përfundoi mirë në fundjavë ku u lëndua edhe një basketbollist i mysafirëve. Këto janë dënimet që iu dhanë KB Trepçës: KB Trepça është dënuar me 1800 Euro. D.Hajrizi, B.Zekiqi dhe V.Haxhiu janë dënuar me nga një ndeshje moslojë si dhe nga 600 euro. Bujar Istrefi…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker