Phil Foden ‘bombardon’ portën e Wycombes, realizon gol të ‘çmendur’ nga largësia  

Manchester City dhe Wycombe po luajnë aktualisht në kuadër të Carabao Cup, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Etihad Stadium’, skuadra e Manchester Cityt e ka realizuar edhe golin e tretë. Për rezultatin 3-1 ka shënuar sulmuesi i ri anglez, Phil Foden, i cili realizoi një supegol nga largësia. /Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker