Real Madridi ‘shkatërron’ Mallorcan dhe rimerr kreun e tabelës

Skuadra e Real Madridit ka vazhduar me fitoren në elitën e futbollit spanjoll, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. ‘Los Blancos’ e kanë arritur triumfin e katërt rresht, duke e mposhtur Mallorcan me rezultat të thellë 6-1, në takimin e vlefshëm për javën e pestë në La Liga. Në duelin e zhvilluar në stadiumin ‘Santiago Bernabeu’, golat për madrilenët i realizuan Marco Asensio 3x (24’, 29’ dhe 55’)…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker