Realizohet edhe goli i tretë në stadiumin ‘Fadil Vokrri’

Kombëtarja e Kosovës dhe ajo e Norvegjisë po luajnë aktualisht në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Botëror në konkurrencën e femrave “Australi&Zelandë e Re 2023”, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë, kombëtarja e Norvegjisë e ka trefishuar rezultatin 3-0 në minutën e 36’. Golin e tretë për norvegjezet e ka realizuar Utland./

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker