Uran Ismaili premton parking për çdo familje në lagjen e tyre

“Secilës familje në Prishtinë do t’ia garantojmë parkingun në lagjen e tyre – i cili do të ruhet e menaxhohet nga punëtorët kujdestarë të Prishtina Parking, nga janari i vitit 2023”, ka thënë Ismaili.

Deri në janar të vitit 2023, Ismaili ka thënë se do të përfundojnë projektet për Zonën Qendër, Bregun e Diellit, Dardaninë, Ulpianën, Lakrishten, Pejtonin, Arbërinë, Matin, Tophanen dhe të tjera.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!