Valon Berisha publikon pamje të rënda të këmbës pas lëndimit

Mesfushori i kombëtares së Kosovës, Valon Berisha, ka luajtur vetëm 8 minuta në takimin që Reimsi e humbi në udhëtim te Lilli me rezultat 2-1, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Berisha u lëndua rënd në minutën e 8’ të ndeshjes dhe u detyrua ta lerë fushën e lojës, pasi nuk ishte në gjendje të vazhdonte. Minuta me parë përmes instastory, futbollisti kosovar ka publikuar pamje pas lëndimit të këmbës.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker