Drecun bëhet nervoz me Kurtin e Osmanin: Nuk e di pse po bëjnë thirrje për marrëveshje

Ai në një deklarim për media ka thënë se presidentja dhe kryeministri i Kosovës, sipas tij po e pohojnë se marrëveshja e Brukselit nuk ekziston për ta, shkruan Rahoveci INFO.

“Kurti e Osmani po thonë se marrëveshja e Brukselit nuk ekziston për ta. Nuk e di pse ata po thërrasin për marrëveshje kur bëjnë kësi veprime të njanshme të dhunshme në veri”, ka thënë ai.

Sipas tij,  Kurti po e përdor taktikën e zhvleftësimit të marrëveshjeve që janë nënshkruar nga pushtetet e kaluara në Kosovës, duke  vënë nën hije rëndësinë që kanë ato për palën tjetër. /Rahoveci INFO/

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker