I dashuri i Ardiana Matoshit i kthehet futbollit, ja ku është transferuar

Keith Groeneveled në vendin tonë më shumë njihet si i dashuri i aktores dhe deputetes së VV-së, Ardiana Matoshi, sesa si futbollist, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Groeneveled ka më shumë se një vit që nuk është aktiv me futboll, por ai tashmë i është rikthyer përsëri kësaj loje. Mbrojtësi nga Afrika e Jugut është transferuar në Ligën e Katërt të Belgjikës te skuadra City Pirates. Lajmin e ka bërë të…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker