Kështu e motivon Xherdan Shaqiri, Florian Markun

Meçi i shumëpritur ndërmjet boksierit shqiptar, Florian Markut dhe boksierit ukrainas, Maxim Podanit, do të zhvillohet të shtunën, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Ky super meç do të luhet në ‘Tottenham Hotspur Stadium’ në Londër nga ora 20:00 sipas kohës lokale në Kosovë. Para këtij meçi boksieri shqiptar po merr përkrahje të madhe nga shumë personalitete të shquara nga Kosova e Shqipëria.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker