Lajm hidhur, vdes në moshë të re ish-hendbollisti kosovar

Komuniteti sportiv në Vushtrri dhe jo vetëm, është goditur nga një lajm i hidhur. Ish-hendbollisti, Valmir Meholli, ka ndërruar jetë sot (e enjte). Meholli humbi jetën tragjikisht duke mos arritur t’i mbijetojë plagëve të marruar nga një aksident trafiku. Lajmi është bërë i ditur nga KH Vushtrria, klub në të cilin kishte luajtur Meholli. Klubi vushtrrias i ka shprehur ngushëllimi familjes Meholli.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker