Përfundon ndeshja ndërmjet Milanit dhe Venezias, ky është rezultati

Pas barazimit në udhëtim te Juventusi, skuadra e Milanit është kthyer te fitorja në elitën e futbollit italian, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. ‘Rosonerët’ e kanë mposhtur Venezian me rezultat 2-0, në takimin e vlefshëm për xhiron e pestë në Serie A. Në ndeshjen e zhvilluar në stadiumin ‘San Siro’, golat për vendasit i realizuan Brahim Diaz (68’) dhe Theo Hernandez (82’). Pas kësaj fitoreje…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker