PSD-ja dorëzon kallëzim penal ndaj ministrit Vitia

Dren Kukaj nga kjo parti tha se Vitia nuk po di që ta menaxhojë pandeminë dhe se vendimet e mara kanë qenë fatale për njerëzit.

Sipas tij, ai ka vepruar në mënyrë tërësisht të papërgjegjshme dhe ka keqpërdorur detyrën zyrtare.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker