Si dhe pse u bëmë për të na përqeshur Vuçiçi e Rama?

Shkruan: Kim MEHMETI Para pak kohësh, Vuçiqi patë deklaruar se ai e Piktori shpesh i telefonojnë njëri tjetrit dhe kryesisht tallen me ne që e kritikojmë Ballkanin e tyre të ‘hapur’. Që në njëfarë mënyre i bie se ata zbaviten duke i përqeshur shqiptarët. Presidenti serb nuk ka thënë asgjë që ne nuk e dimë: […]

The post Si dhe pse u bëmë për të na përqeshur Vuçiçi e Rama? appeared first on Rahoveci INFO.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker