​Greuther Furth-Bayern Munich, formacionet e mundshme

Bundesliga gjermane rikthehet sot me xhiron e gjashtë të sezonit të ri 2021/22, ku ndeshja e vetme për sot do të jetë ajo mes Greuther Furth dhe Bayern Munich. Bayerni do të synojë që të vazhdojë me rezultate pozitive sezonin e ri, ku sot zhvillon ndeshje si mysafirë kundër skuadrës së sapo inkuadruar në Bundesliga, Greuther Furth, e cila ende nuk di për fitore, përcjell KosovaPress.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker