El Clasico i parë i sezonit ja kur luhet

El Clasico është një nga sfidat më të ndjekura të futbollit spanjoll dhe atij botëror. Pavarsisht se këtë vit në këtë sfidë nuk do të jetë asnjëri mes Messit dhe Ronaldos, dueli mes Barcelonës dhe Realit të Madridit ngjall gjithmonë interes pavarsisht formës që shfaqin skuadrat. El Clasico i parë i këtij viti e ka tashmë një orë dhe një datë. E vlefshme për javën e 10-të Barcelona-Real Madrid do…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker