“Hamza i Hashimit”: Pamje kur Bahtiri thoshte për Thaçin “njeriu më i rëndësishëm i Kosovës”

Megjithatë kohë më parë, kryetari aktual dhe kandidati për Komunën e Mitrovicës, Agim Bahtiri, në një mbledhje të organizuar nga Presidenti Thaçi dhe Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli, thoshte se këta të fundit janë njerëzit më të rëndësishëm të Kosovës.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!