Karton i kuq në takimin mes Cadizit dhe Barcelonës, kjo skuadër mbetet me 10-të lojtarë në fushë

Cadizi dhe Barcelona po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së gjashtë në La Liga, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Skuadra e Barcelonës ka mbetur me 10-të lojtarë në fushë prej minutës së 65’, pasi Frenkie de Jong u përjashtua nga loja me karton të kuq pas dy kartonëve të verdhë të marrë brenda pesë minutave. Kur po zhvillohet 70’ rezultat mbetet ende ai i fillimi 0-0./ Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker