Zyrtare: Zbulohet orari dhe dita se kur do të zhvillohet ‘El Clasico’

Për herë të parë pas 16 viteve ‘El Clasico’ ndërmjet Barcelonës dhe Real Madridit do të zhvillohet pa Lionel Messin, i cili i transferua te PSG në Francë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Edhe pse Messi e Ronaldo nuk do të jenë më në ‘El Claciso’, kjo super ndeshje prapëseprapë mbetet një nga takime më interesante në Evropë. ‘El Clasico’ i parë për këtë sezon tashmë ka një orar të caktuar.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker