Momenti kur Oleksander Usyk ia “terroi” Anthony Joshuas

Anthony Joshua dhe Oleksander Usyk po ‘luftojnë’ aktualisht në ‘Tottenham Hotspur Stadium’ në Londër, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Boksieri britanik dhe ai ukrainas po përballen për titujt WBA, WBO dhe IBF. Tashmë po zhvillohet raundi i pestë i këtij meçi, kurse në raundin e dytë Usyk i dha goditjen më të fortë të meçit deri tani Joshuas. Më poshtë keni këtë moment./ Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker