Tovërlani e Statovci parashikojnë për Infokusin derbin ndërmjet Dritës dhe Gjilanit

Sa herë që janë takuar Drita dhe Gjilani kanë zgjuar vëmendje të madhe jo vetëm në qytetin e Gjilanit, por gjithandej Kosovës, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Ndeshja ndërmjet ‘Intelektualëve’ dhe ‘Skifterave’ vlerësohet si derbi më i madh në futbollin kosovar, jo vetëm për shkak të cilësisë së këtyre dy skuadrave, por edhe për mënyrën se si ai përjetohet nga vetë futbollistët dhe tifozët e të dyja…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker