Zhvillimet e fundit: Kurti e Sveçla thërrasin konferencë për media

Kjo është bërë e ditur në një komunikatë për media nga zyra e kryeministrit, shkruan Rahoveci INFO.

“Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti dhe ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, do të mbajnë konferencë për media”, thuhet në njoftimin e qeverisë.

Konferenca do të mbahet në orën 16:00 në ndërtesën e qeverisë. /Rahoveci INFO/

 

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker