Hamza takohet me Mc Kreshën: Më nderoi shumë me përkrahjen

Hamza ka thënë se Kresha do ta përkrah atë më garën për kryetar të Mitrovicës, transmeton Rahoveci INFO.

Postimi i tij i plotë:

Me Kreshën, një prej të rinjve kreativë dhe më të suksesshëm të Mitrovicës, këtë të diel pimë çaj dhe biseduam për rininë, talentet dhe qytetin tonë. Më nderoi shumë me përkrahjen dhe frymëzimin që më dha. Mitrovica ka nevojë për njerëzit e saj dhe kontributin e tyre. Kresha është njëri prej tyre, që me punë dhe përkushtim po ia lartëson emrin komunës sonë. /Rahoveci INFO/

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!