Kurti publikon fakte se protestues serbë janë kriminelë me pikëpamje ekstremiste

Madje, për këtë Kurti ka publikuar disa fakte për dy prej protestuesve serbë.

Tash e  gjashtë ditë serbët në veri të vendit kanë bllokuar rrugët që çojnë në pikën kufitare në Jarinjë dhe Bërnjak, si shenjë proteste për vendimin e Qeverisë së Kosovës për vendosjen e reciprocitetit për targat./Rahoveci INFO/

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker