“Ky majmuni tani po i mbron kufijtë e Kosovës”, Gani Geci publikon një video që Albin Kurtit që nuk do donte ta shihte

E shteti serb ka dërguar edhe ushtrinë në kufi më Kosovën, ku tashmë edhe avionët e saj ushtarak po fluturojnë shumë afër kufirit me shtetin e Kosovës.

Kurse ish deputeti i LDK-së, Gani Geci, në profilin e tij në facebook ka postuar një video, ku shihet kryeministri aktual, Albin Kurti, teksa përplaset më një pjesëtar të Njësisë Speciale të Kosovës gjatë kohës sa kishte qenë në opozitë, dhe Vetëvendosje kishte organizuar protesta kundër Qeverisë së atëhershme.

“Ky polici majmun qe dikur e quante Albin Kurti tani po i mbronë kufijtë e Republikës së Kosovës”, ka shkruar Geci në përshkrimin e videos së postuar, përcjellë “Bota sot”.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker