Përfundon raundi i tretë, ja çfarë po ndodhë në meçin ndërmjet Joshuas dhe Usykit

Anthony Joshua dhe Oleksander Usyk po ‘luftojnë’ aktualisht në ‘Tottenham Hotspur Stadium’ në Londër, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Boksieri britanik dhe ai ukrainas po përballen për titujt WBA, WBO dhe IBF. Tashmë ka përfunduar edhe raundi i tretë i këtij meçi, ku të dy boksierët po tregohen të kujdesshëm në këtë fillim, me Usykin që ishte më i mirë në raundin e tretë./ Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker