Superliga vazhdon në mesjavë, këto janë çiftet e xhiros së shtatë

Elita e futbollit kosovar vazhdon në mesjavë me ndeshjet e xhiros së shtatë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Vëmendja me e madhe pritet te jetë të mërkurën në Gjilan, aty ku skuadra e Ismet Munishit e pret Llapin e Tahir Batatinës. Duel interesant do të jetë edhe ai mes Drenicës dhe Malishevës, që po kalojnë në formë të mirë në këtë fillim sezoni. Me poshtë keni çiftet e xhiros së shtatë në Superligë.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker