U dominua totalisht nga kundërshtari ukrainas për 12 runde: Këto janë fjalët e Joshuas pas humbjes zhgënjyese

Anthony Joshua ka bërë thirrje të ‘qëndroj pozitiv’, pas humbjes zhgënjyese kundër Oleksandr Usyk, të dielën mbrëma. Ukrainasi dhuroi një paraqitje brilante për t’ia shkaktuar humbjen e dytë Joshuas, teksa njëkohësisht rrëmbeu edhe titujt IBF, WBO dhe WBA nga ai, transmeton Periskopi. Por nuk kaloi shumë kohë dhe Joshua shfrytëzoi rrjetet sociale për të falënderuar 67 mijë fansat që ishin prezent…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker