​Kroos tregon se çfarë ka përjetuar në gjashtë muajt e fundit, tregon nëse do të luajë në Ligën e Kampionëve

Toni Kroos është i lumtur që po rikthehet për Real Madridin derisa ka zbuluar se i ka kaluar disa muaj për duke luajtur me dhimbje. Mesfushori gjerman nuk ka luajtur në një ndeshje garuese që nga Kampionati Evropian Euro 2020 në qershor pasi kishte një problem në ijë. 31 vjeçari thotë se rikuperimi i tij po shkon mirë dhe ka zhvilluar stërvitje të plota në seancat e fundit, përcjellë KosovaPress.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker