Gjilani i Munishit e mposht Dritën në derbin kontrovers në ‘Fadil Vokrri’

Gjilani ka fituar 2:0 ndaj Dritës me 10 lojtarë, në një derbi me polemika të dielën në kryeqytet, në të cilin pati përleshje mes tifozëve dhe vonesa në rifillimin e ndeshjes pas pushimit mes pjesëve. Derbi i Anamoravës mes Dritës dhe Gjilani i përmbushi pritjet si derbi më i zjarrtë në futbollin elitar kosovar, raporton Gazeta Express. Ky ishte triumfi i parë i Ismet Munishit në tre derbi të…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker