Ismet Munishi vjen me deklaratën e vitit pas fitores në derbi ndaj Dritës

Skuadra e Gjilanit e ka fituar derbin e anamoravës ndaj Dritës me rezultat 2-0, në sfidën e vlefshme për xhiron e gjashtë në Superligë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin e zhvilluar në stadiumin ‘’Fadil Vokri” në Prishtinë, golat për gjilanasit i realizuan Gerhard Progni dhe Shën Kelmendi. Pas ndeshjes ka folur trajneri i Gjilanit, Ismet Munishi, i cili ka thënë se është Mourinho për këtë ligë.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker