Kjo është deklarata e Ardian Nuhiut pasi humbi derbin ndaj Gjilanit

Skuadra e Dritës e ka humbur derbin ndaj Gjilanit me rezultat 0-2, në takimin e vlefshëm për xhiron e gjashtë në Superligë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin e zhvilluar në stadiumin ‘’Fadil Vokri” në Prishtinë, golat për gjilanasit i realizuan Gerhard Progni dhe Shën Kelmendi. Pas ndeshjes ka folur trajneri i Dritës, Ardian Nuhiu, i cili e ka marrë përgjegjësinë e disfatës. “Një pjesë e parë e…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker