Klubi i boksit ‘Dukagjini’ organizon turne memorial

Klubi i boksit ‘Dukagjini’ nga Klina do të organizoj një turne memorial, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Ky turne do të zhvillohet me 29 shtator për nder të tre dëshmoreve “Sylë, Idriz dhe Milazim Balaj”. Meçet do të fillojnë nga ora 15:00 dhe do të luhen në Palestrën e Sporteve ‘Adem Jashari’ në Klinë. Lajmin e ka bërë të ditur klubi i boksit ‘Dukagjini’ përmes një njoftimi të shpërndarë nga drejtori i…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker