Marku zbulon shkronjen e parë të emrit të bebit që pritet vijë në jetë

Boksieri shqiptar, Florian Marku pritet të bëhet baba së shpejti. Ai për ndjekësit e tij ka zbuluar shkronjën e parë të emrit të bebushit që pritet të vijë në jetë së shpejti.

“Unë, ti dhe M”, ka shkruar Marku në mbishkrimin e fotos, ku është ai së bashku me bashkëshorten e tij.

Kujtojmë se, Marku triumfoi në përballjen e tij me ukrainasin, Maxim Prodan në “Tottenham Hotspur Stadium”.

Kjo përballje ishte në kuadër të kategorisë “Welterweight”./21Media

The post Marku zbulon shkronjen e parë të emrit të bebit që pritet vijë në jetë appeared first on .

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker