Rama zhvillon takime të ndara me Pacollin e Limajn

Mediet nuk janë lejuar të marrin pamje nga takimet.

Rama është takuar fillimisht me kreun e Qeverisë, Albin Kurti, kreun e PDK-së, Memli Krasniqi dhe atë të LDK-së, Lumir Abdixhiku./EO

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker