Renditja e Superligës së Kosovës pas xhiros së gjashtë, ja cila skuadër kryeson

Me tri ndeshjet e zhvilluara pasditen e së dielës është mbyllur edhe xhiroja e gjashtë e elitës së futbollit kosovar, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Derbin e anamoravës e ka fituar Gjilani që ka mposhtur Dritën me rezultat 2-0, në takimin e zhvilluar në stadiumin ‘Fadil Vokrri’. Prishtina ka triumfuar në udhëtim te Feronikeli me rezultat të thellë 4-0, kurse Malisheva dhe Ballkani i kanë ndarë pikët…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker