A ka telashe mes Neymarit dhe Mbappes? Kjo është përgjigja e Pochettinos

Maurico Pochettino ka folur për mospajtimet mes Neymarit dhe Kylian Mbappes, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Mbappe u pa duke u ankuar te Idrissa Gueye, duke i thënë për Neymarin se nuk po ia pason topin, pasi u zëvendësua në ndeshjen ndaj Montpellier të shtunën. Sipas teknikut argjentinas gjëra të tilla mund të ndodhin, pasi gjithmonë ka zhvillime të tilla mes top lojtarëve. “Ata janë djem fantastik.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker