Formacionet zyrtare: Porto – Liverpool

Porto dhe Liverpooli takohen sonte në kuadër të xhiros së dytë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Kjo përballje nisë nga ora 21:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Estádio do Dragão’ Tashmë gjithçka është gati për këtë ndeshje dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare. Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij ballafaqimi./ Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker