Formacionet zyrtare: PSG- Manchester City, ky është vendimi për Lionel Messin

PSG dhe Manchester City takohen sonte në kuadër të xhiros së dytë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Kjo super përballje nisë nga ora 21:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Parc des Princes’ në Paris. Tashmë gjithçka është gati për këtë ndeshje dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare. Lionel Messi e nisë nga minuta e parë këtë takim për Parisin.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker