Kane drejt largimit, Tottehami gjen pasuesin e tij

Harry Kane ishte shumë pranë largimit nga Tottenhami gjatë verës, pasi Manchester City i Pep Guardiolës kërkonte me ngulm shërbimet e sulmuesit, por në fund transferimi dështoi. Momenti jo i mire, që skuadra londineze po kalon, ka lëkundur akoma dhe më shumë pozitën e sulmuesit Kane, duke komplikuar marrëdhëniet e tij me drejtuesit e klubit, sidomos me presidentin Levy. Në moshën 28-vjeçare…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker