Kosova U17 barazon me Bjellorusinë

Kombëtarja e Kosovës U17 në konkurrencën e femrave ka barazuar 1:1 në duel me Bjellorusinë, në ndeshjen e dytë në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian 2022. Kosova U17 është pjesë e grupit 1 të Ligës B dhe pas dy ndeshjeve ka 4 pikë, duke e kryesuar renditjen e këtij grupi e ndjekur nga Bjellorusia po ashtu me 4 pikë, derisa Luksemburgu ka 3 pikë. Të parat në epërsi kaluan futbollistet…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker