Momenti kur ish-futbollisti turk vret një person dhe plagos katër të tjerë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Turqi pasi një ish-futbollist ka kryer një vrasje në gjakftohtësi të plotë si dhe ka plagosur 4 persona. Sezer Ozturk , ish-lojtar i Fenerbahce, Besiktas dhe Leverkusen ka qëlluar disa herë dhe ka vrarë një 24-vjeçar. Mediat e huaja sqarojnë se gjithçka ndodhi për përparësinë në rrugë. Sipas dëshmitarëve okularë, gjithçka ndodhi në pak minuta.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker