Sabriu i dedikon disa fjalë romantike bashkëshortes

Këngëtari 78 vjeçar, Sabri Fejzullahu sot ia ka dedikuar disa fjalë gruas së tij.

Artisti përmes një ”InstaStory”, ka bërë të ditur se i ka shumë borxh bashkëshortes, Nera Fejzullahut.

”Shume te kam borxh, oj nafaka e jem”, janë fjalët romantike që Sabriu ka shkruar për bashkëshorten.

Sa përket jetës profesionale, projekti i fundit nga këngëtari është ”Vula e dashurisë”. Kënga është publikuar më 20 mars dhe është realizuar me videoklip./21Media

The post Sabriu i dedikon disa fjalë romantike bashkëshortes appeared first on .

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker