Tragjike: Pas një mosmarrëveshje në trafik ish-futbollisti i gjigantit turk vret një preson dhe plagos katër të tjerë

Futbolli i Turqisë është tronditur gjatë ditës së hënë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Kjo pasi mediat turke raportojnë se ish-futbollisti i njohur, Sezer Ozturk, me 19 shtator ka vrarë 1 person dhe ka plagosur 4 të tjerë me armë zjarri. Ozturk në të kaluarën ka luajtur për skuadra të mëdha evropiane si, Fenerbahce dhe Bayern Leverkusen. Ngjarja tragjike ka ndodhur pas një mosmarrëveshje në trafik.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker