Ditë e paharrueshme për Armando Sadikun, bëhet baba për herë të parë

Armando Sadiku ka shumë momente të bukura për të kujtuar, sidomos në lidhje me futbollin ku ka provuar shpesh të jetë i suksesshëm. Sulmuesi ka shënuar të vetmin gol të Shqipërisë në një Europian dhe tashmë e ka shkruar emrin në histori. Gjithsesi nuk ka gëzime veç në botën e sportit. Sot Armando është njeriu më i lumtur në botë dhe ka një arsye të fortë. Ai është bërë baba…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker