Liga e Kampionëve; Kryendeshja ajo mes Juventusit dhe Chelseat

Liga e Kampionëve vazhdon sot me disa ndeshje interesante në kuadër të xhiros së dytë të sezonit të ri 2021/22. Dy përballjet më të mira të programit të sotëm do të jenë ajo mes Juventusit e Chelseat, dhe Manchester United e Villarrealit, përcjell KosovaPress. Dy gjigandët evropianë Juventus dhe Chelsea do të takohen sot në stadiumin “Allianz” për të zhvilluar ndeshjen e xhiros së dytë të Grupit H.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker