Në këtë mënyrë presidenti i PSG-së e uron Lionel Messin për golin e shënuar

Pas fitores ndaj Man Cityt, pronari i Paris Saint-Germain, Nasser Al-Khelaifi, zbriti në dhomat e zhveshjes për të përgëzuar lojtarët pas fitores ndaj Manchester Cityt në Ligën e Kampionëve. Ai përqafoi lojtarët si Neymar, Hakimi, Mbappe e të tjerë. Për Messin pati një përqafim të ngrohtë dhe e përgëzoi për golin e shënuar. After the triumph of PSG vs. Manchester City, Nasser Al-Khelaifi (club…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker